Пішов із життя професор ІНПП Микола Маркович Тищенко – видатний вчений у галузі адміністративного права

11 квітня 2018, 11:10
ІНПП Львівської політехніки

9 квітня 2018 року на 62-му році пішов із життя Микола Маркович Тищенко – видатний вчений у галузі адміністративного права, напрямами наукових досліджень якого були проблеми адміністративного процесу, забезпечення прав та свобод людини і громадянина, дослідник і талановитий педагог, професор кафедри адміністративного та інформаційного права Інституту права та психології Національного університету «Львівська політехніка», доктор юридичних наук, Заслужений діяч науки і техніки України, член-кореспондент Національної академії правових наук України.

Колектив кафедри адміністративного та інформаційного права і вчені-правознавці Інституту права та психології глибоко сумують з приводу смерті Миколи Марковича Тищенка.

Висловлюємо глибоке співчуття рідним, близьким Миколи Марковича. Світла пам’ять про нього буде завжди жити в серцях колег, учнів, друзів.

Колектив Інституту права та психології
Національного університету «Львівська політехніка»