![](https://old.lpnu.ua/sites/default/files/styles/illustration_wide/public/news/2018/11/14/illustrations/univtenisnastilnyj-2018t.jpg?itok=j8EyNJgt×tamp=1542192276)
На базі Національного університету «Львівська політехніка» відбулися змагання з настільного тенісу за програмою Універсіади Львівщини 2018 року. Студентські збірні десяти закладів вищої освіти області боролись за першість у семи видах програми: командні, особисті, пари серед чоловіків і жінок окремо та змішані пари.
У підсумку змагань за всіма видами програми перше місце здобула команда Національного університету «Львівська політехніка» (615 очок). Друге місце посіли студенти Львівського державного університету фізичної культури (491 очко), а на третьому місці розмістилася збірна команда Львівського національного університету імені Івана Франка (481).