Політехніки взяли участь у засіданні робочої групи Української сторони Платформи громадянського суспільства

25 жовтня 2018, 13:03
Кафедра ЕПІ Львівської політехніки

19 жовтня 2018 року відбулося засідання робочої групи Української сторони Платформи громадянського суспільства Україна-ЄС «Наука та технології, інформаційне суспільство, освіта, навчання та молодь, культура і спорт», участь у якому взяли представники кафедри економіки підприємства та інвестицій Національного університету «Львівська політехніка»: завідувач кафедри професор Василь Козик, доценти Тарас Данилович, Володимир Мельник, Орест Колещук і старший викладач Ірина Тимчишин.

Українська сторона Платформи громадянського суспільства Україна-ЄС (УС ПГС) є частиною Платформи, що створена відповідно до ст. 469–470 Угоди про асоціацію між Україною та ЄС. Платформа є одним з чотирьох органів Асоціації поряд із Радою асоціації, Комітетом асоціації та Парламентським комітетом асоціації. І якщо перші представляють уряд та парламент, то ПГС створена з метою забезпечення належної ролі громадськості у процесі виконання Угоди про асоціацію.