Працівники патрульної поліції Львова зустрілися зі студентами Інституту інженерної механіки та транспорту

18 квітня 2018, 11:42
Кафедра ЕРАТ Львівської політехніки

13 квітня 2018 року відбулася зустріч працівників патрульної поліції зі студентами спеціальності «Автомобільний транспорт» Інституту інженерної механіки та транспорту Національного університету «Львівська політехніка».

Представники Управління патрульної поліції міста Львова провели цікаву ознайомчу лекцію про особливості діяльності поліції, порядок дій водія після зупинки автомобіля, правове регулювання спорів, дали відповіді на каверзні питання. Далі на базі Академії Бош на території корпусу Інституту студентів ознайомили зі спеціальним автомобілем поліції, його оснащенням та можливостями. На жаль патруль змушений був за годину поїхати, зважаючи на виклики, хоча запитання переросли у дискусію.

Було дуже цікаво і пізнавально!