Представник міжнародної компанії KPMG прочитав відкриту лекцію для студентів кафедри обліку та аналізу

26 листопада 2018, 15:30
Кафедра ОА Львівської політехніки

22 листопада 2018 року відбулася зустріч студентів кафедри обліку та аналізу Національного університету «Львівська політехніка» з представником компанії KPMG Максимом Войцеховським.

У рамках зустрічі гість, який є керівником напряму з надання податкових та юридичних послуг у Західній Україні, прочитав лекцію на тему «Професія аудитор чи професія консультант?», розповів студентам про свій шлях кар’єрного зростання.

Тематика лекції зацікавила студентів, і на їхнє прохання представник компанії погодився провести аналогічні цікаві професійні лекції у весняному семестрі.

KPMG – міжнародна мережа незалежних фірм, що надають аудиторські, податкові та консультаційні послуги. В офісах KPMG у 154 країнах працює 200 000 професіоналів. В Україні компанія працює з 1992 року. Сьогодні офіси KPMG відкриті у Києві та Львові. KPMG в Україні надає аудиторські та консультаційні послуги з податкових, юридичних та фінансових питань.