![](https://old.lpnu.ua/sites/default/files/styles/illustration_wide/public/news/2018/11/13/illustrations/zmdoblprem-2018t.jpg?itok=UrGW73w9×tamp=1541775238)
8 листопада 2018 року, напередодні Всесвітнього дня науки, у львівському Будинку вчених відбулось відзначення талановитих молодих учених і дослідників Львівщини.
Лауреатами премії Львівської обласної державної адміністрації та Львівської обласної ради стали представники Інституту економіки і менеджменту Львівської політехніки: доцент кафедри зовнішньоекономічної та митної діяльності Марта Адамів і доцент кафедри менеджменту і міжнародного підприємництва Наталія Станасюк. Так відзначено їхні досягнення в науці, які сприяють подальшому розвитку соціально-економічних перетворень у регіоні й утверджують високий авторитет науковців Львівщини в Україні та світі.
Крім того, за багаторічну сумлінну працю, вагомий особистий внесок у розвиток економіки і маркетингу області та з нагоди Дня маркетолога доцента кафедри маркетингу і логістики ІНЕМ Наталію Косар відзначено Подякою Львівської обласної державної адміністрації.
![Марта Адамів](https://old.lpnu.ua/sites/default/files/styles/pixel/public/news/2018/11/13/gallery/zmd_obl_prem-2018.jpg?itok=J51mw5F-×tamp=1541775238)
![Наталія Станасюк](https://old.lpnu.ua/sites/default/files/styles/pixel/public/news/2018/11/13/gallery/img_8621.jpg?itok=eSzBQCGk×tamp=1542105728)
![Наталія Косар](https://old.lpnu.ua/sites/default/files/styles/pixel/public/news/2018/11/13/gallery/45854255_2336356746393886_7636954561030127616_o.jpg?itok=9jsNRmkj×tamp=1542105728)