3 вересня 2018, 15:45
![](https://old.lpnu.ua/sites/default/files/styles/illustration_wide/public/news/2018/09/03/illustrations/dsc2500.jpg?itok=H973s1yT×tamp=1535978706)
Відбулися засідання стипендіальних комісій навчально-наукових інститутів Львівської політехніки, відповідно до яких за результатами вступної кампанії 2018 року на підставі конкурсного балу призначено академічні стипендії студентам Університету.
У приєднаних файлах подано витяги з протоколів засідань стипендіальних комісій. Списки студентів сформовано окремо для кожного інституту.
Академічні стипендії призначено з 1 вересня 2018 року.