![](https://old.lpnu.ua/sites/default/files/styles/illustration_wide/public/news/2018/10/26/illustrations/tsustpperf-2018-4t.jpg?itok=bR5YtO32×tamp=1540552845)
Tech StartUp School Національного університету «Львівська політехніка» мала честь приймати почесного професора Львівської політехніки, генерального директора Торгово-промислової палати Ерфурта, професора Геральда Груссера (Тюрингія, Німеччина). Організував зустріч директор Німецько-Українського освітнього центру Денис Невінський.
Окрім знайомства з діяльністю стартап-школи Університету, гість обговорив із львівськими політехніками можливості співпраці. Зокрема, домовилися, що на фінал конкурсу StartUp Прорив (відбуватиметься 6–8 грудня 2018 року) приїдуть керівники підрозділів Торгово-промислової палати Тюрингії, які займаються інноваціями та стартапами. Це буде нагода ознайомитися з найкращими напрацюваннями учасників конкурсу та відібрати з-поміж них ті, які презентуватимуть у Німеччині. Також для конкурсантів проведуть майстер-класи з ефективного розвитку стартапів, базовані на німецькому досвіді.
А у травні 2019 року під час саміту між Тюрингією та Україною за участю прем’єр-міністра Тюрингії Tech StartUp School Львівської політехніки впродовж усього дня представлятиме свої напрацювання і здобутки, ділитиметься планами на майбутнє з німецькими бізнесменами та урядовцями.
![](https://old.lpnu.ua/sites/default/files/styles/pixel/public/news/2018/10/26/gallery/tsus_tpp_erf-2018-1.jpg?itok=cX9F4MhT×tamp=1540552845)
![](https://old.lpnu.ua/sites/default/files/styles/pixel/public/news/2018/10/26/gallery/tsus_tpp_erf-2018-2.jpg?itok=bghahjFZ×tamp=1540552845)
![](https://old.lpnu.ua/sites/default/files/styles/pixel/public/news/2018/10/26/gallery/tsus_tpp_erf-2018-3.jpg?itok=JVNtK2-e×tamp=1540552845)
![](https://old.lpnu.ua/sites/default/files/styles/pixel/public/news/2018/10/26/gallery/tsus_tpp_erf-2018-4.jpg?itok=wSNJ5gbr×tamp=1540552845)