Студентів та аспірантів ІХХТ запрошують на стажування у Державний університет Північної Дакоти

8 жовтня 2018, 16:13
ІХХТ Львівської політехніки

Розпочато приймання заявок на програму літнього науково-дослідного стажування студентів та аспірантів Національного університету «Львівська політехніка» в США – Summer Undergraduate Research Experience in USA (USURE).

Упродовж літа 2019 року кафедра покрить і полімерних матеріалів Державного університету Північної Дакоти надає можливості для 10-тижневого науково-дослідного стажування для студентів третього, четвертого курсу і магістрантів Львівської політехніки, які навчаються, зокрема, за спеціальностями «Хімічні технології та інженерія» та «Харчові технології», а також аспірантів першого і другого року навчання.

У разі виникнення запитань звертатись до доцента кафедри органічної хімії Інституту хімії та хімічних технологій Ананія Когута на електронну адресу ananiy.m.kohut@lpnu.ua.