![](https://old.lpnu.ua/sites/default/files/styles/illustration_wide/public/news/2018/10/22/illustrations/img20181017103410611t.jpg?itok=xc9-j7Uy×tamp=1540195856)
Національний університет «Львівська політехніка» є партнером проекту програми «Еразмус+ КА1 – Міжнародна кредитна мобільність» з Університетом Кінгстона (Kingston University London). Відповідно до умов проекту студенти спеціальності «Міжнародні економічні відносини» кафедри менеджменту і міжнародного підприємництва Львівської політехніки мають можливість навчатись один семестр в Університеті Кінгстона упродовж 3,5 місяців 2018/2019 навчального року.
Серед студентів освітнього рівня «магістр» було відібрано двох найбільш умотивованих. Одна з них, Марія Крижановська, розповіла про свої перші враження про навчання у Kingston University:
– Навчання в Kingston Business School за програмою Erasmus+ – це чудова нагода отримати безцінний досвід навчання за іншою системою, вдосконалити знання мови та мати безліч нових знайомств. Тут є студенти більше 30 національностей. В межах університету є всі необхідні матеріали та умови для навчання безпосередньо в навчальному корпусі. В бібліотеці можна не лише взяти в користування книги, а й ноутбуки. Є достатня кількість стаціонарних комп’ютерів та великі зони тихого навчання. Для нас тут вже як другий дім. Можемо до пізнього вечора тут вчитись і зранку знову їхати в бібліотеку.
В холах корпусу та бібліотеки є невеликі кафетерії та багато місця, де можна попити кави, поїсти або просто провести час з друзями. Студентські об’єднання постійно організовують різні зустрічі, подорожі, воркшопи для дозвілля студентів. Лекції тут тривають по 3 години, проте в основному час збігає непомітно. Також в межах Кінгстона їздить безкоштовний автобус для студентів, що є дуже зручним.
Те, що Лондон дощовий і туманний, мабуть, міф, тому ми маємо можливість побачити це красиве місто у всій його красі з гарною погодою.
![](https://old.lpnu.ua/sites/default/files/styles/pixel/public/news/2018/10/22/gallery/20181012_130705.jpg?itok=GPONKMTW×tamp=1540195856)
![](https://old.lpnu.ua/sites/default/files/styles/pixel/public/news/2018/10/22/gallery/img_20181003_130231_742.jpg?itok=tLJ1VS8K×tamp=1540195856)
![](https://old.lpnu.ua/sites/default/files/styles/pixel/public/news/2018/10/22/gallery/img_20181017_103326_779.jpg?itok=wy9KjwMM×tamp=1540195856)
![](https://old.lpnu.ua/sites/default/files/styles/pixel/public/news/2018/10/22/gallery/img_20181017_103330_677.jpg?itok=shkwUYEI×tamp=1540195856)
![](https://old.lpnu.ua/sites/default/files/styles/pixel/public/news/2018/10/22/gallery/img_20181017_103335_209.jpg?itok=MtfQ89RT×tamp=1540195856)
![](https://old.lpnu.ua/sites/default/files/styles/pixel/public/news/2018/10/22/gallery/img_20181017_103348_468.jpg?itok=jVWqh_VY×tamp=1540195856)
![](https://old.lpnu.ua/sites/default/files/styles/pixel/public/news/2018/10/22/gallery/img_20181017_103355_531.jpg?itok=k14xzpQ1×tamp=1540195856)
![](https://old.lpnu.ua/sites/default/files/styles/pixel/public/news/2018/10/22/gallery/screenshot_20181017-103436.png?itok=XVKsp0am×tamp=1540195856)
![](https://old.lpnu.ua/sites/default/files/styles/pixel/public/news/2018/10/22/gallery/screenshot_20181017-103524.png?itok=bzSk8ji7×tamp=1540195856)