Студентка Техніко-економічного коледжу – серед переможців Міжнародного конкурсу імені Тараса Шевченка

16 квітня 2018, 10:52
За матеріалами сайту ЛОДА

Міністерство освіти і науки України підбило підсумки фінального етапу VІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка. Проведення конкурсу започатковано з метою стимулювання учнівської та студентської молоді до вивчення української мови і літератури, розвитку інших рідних мов в Україні.

Переможцями від Львівської області стали 8 учнів загальноосвітніх навчальних закладів та 2 учнів закладів професійної освіти, а також 11 студентів і курсантів вищих навчальних закладів. Переможці фінального етапу Конкурсу одержують дипломи Міністерства освіти і науки України I, II і III ступеня.

Зокрема, дипломом ІІІ ступеня нагороджено студентку Львівський техніко-економічного коледжу Національного університету «Львівська політехніка» Марію-Ярину Процак.