![](https://old.lpnu.ua/sites/default/files/styles/illustration_wide/public/news/2018/04/25/illustrations/audiarchwork-2018t.jpg?itok=qyX8xhZ3×tamp=1524652300)
Черговий щорічний міжнародний воркшоп Urban Dencity LAB зібрав майже півсотні не лише українських, а й німецьких і польських студентів-архітекторів. Цей захід – традиційний для кафедри містобудування Інституту архітектури.
Воркшоп Urban Dencity LAB – це групова праця у новому форматі, адже в одній команді працюють студенти зі Львова, Відня, Котбуса та Ниси. Щоб стати учасником цього тижневого заходу, студенти 4–5 курсів мусили вчасно подати відповідні документи (мотиваційний лист, портфоліо і Curriculam vitae) та пройти співбесіду англійською мовою. Приємне цьогорічне нововведення для учасників – це можливість зарахувати проект як курсовий або дипломний для ОКР «бакалавр».
Для роботи студенти отримали дві ділянки, обстежили їх, сформували свої перші враження у вигляді інфографіки, скетчів і фото. Далі була спільна праця у групах, результатом якої стали перші ескізні пропозиції розплановування територій, презентування проектів і спільне обговорювання ідей. Під час воркшопу студенти не лише розв’язували урбаністичні проблеми, а й мали цікаву екскурсію Львовом, зокрема новобудовами нашого міста. У рамках заходу професор Брандебурзького технічного університету (м. Котбус, Німеччина) Маркус Отто прочитав лекцію про відродження колишніх промислових сайтів.
Організатори заходу – Інститут архітектури Львівської політехніки й Інститут містобудування, ландшафтної архітектури та проектування Технічного університету Відня.
![](https://old.lpnu.ua/sites/default/files/styles/pixel/public/news/2018/04/25/gallery/2018-04-18_08.50.54.jpg?itok=g8SO05j1×tamp=1525268264)
![](https://old.lpnu.ua/sites/default/files/styles/pixel/public/news/2018/04/25/gallery/2018-04-18_08.51.52.jpg?itok=1gbYR5T-×tamp=1525268264)
![](https://old.lpnu.ua/sites/default/files/styles/pixel/public/news/2018/04/25/gallery/2018-04-18_10.08.12.jpg?itok=GU9Juvdq×tamp=1525268264)
![](https://old.lpnu.ua/sites/default/files/styles/pixel/public/news/2018/04/25/gallery/2018-04-18_10.16.03.jpg?itok=rzu9wiau×tamp=1525268264)
![](https://old.lpnu.ua/sites/default/files/styles/pixel/public/news/2018/04/25/gallery/2018-04-18_10.17.30.jpg?itok=jzqyyPts×tamp=1525268264)
![](https://old.lpnu.ua/sites/default/files/styles/pixel/public/news/2018/04/25/gallery/img_5021_-_kopiya.jpg?itok=OkLljPje×tamp=1525268264)
![](https://old.lpnu.ua/sites/default/files/styles/pixel/public/news/2018/04/25/gallery/img_5026_-_kopiya.jpg?itok=tiUdewgh×tamp=1525268264)