Студенти ІКНІ Львівської політехніки гідно виступили на міжнародних змаганнях DATA MINING CUP 2018

12 липня 2018, 14:31
ІКНІ Львівської політехніки

Студенти Інституту комп’ютерних наук та інформаційних технологій Національного університету «Львівська політехніка» гідно виступили на міжнародних змаганнях з інтелектуального аналізу даних DATA MINING CUP 2018, здобувши 16-те місце зі 192 зареєстрованих і 69 включених у турнірну таблицю команд.

Над завданнями у складі команди Uni_LPNU_Lviv_2 працювали:

• Чан Чі Кионг, КН-410;
  • Павло Гаркавенко, ВП-41;
  • Роман Мойсеєв, КН-41.

Керівники – завідувач кафедри інформаційних технологій видавничої справи Роман Ткаченко і докторант кафедри автоматизованих систем управління Юрій Цимбал.

Ще одна команда Львівської політехніки Uni_LPNU_Lviv_1 посіла 50-те місце, а TU_KPI_2 з Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» – 26-те.

Приєднані файлиРозмір
Турнірна таблиця555.89 KB