![](https://old.lpnu.ua/sites/default/files/styles/illustration_wide/public/news/2018/10/08/illustrations/dsc01459t.jpg?itok=UKQcQwMA×tamp=1538986011)
1 жовтня 2018 року в Гірничо-металургійній академії у місті Кракові (Республіка Польща) відбулося урочисте відкриття нового 2018/2019 навчального року.
Це уже всоте Академія відчиняє свої двері для абітурієнтів. Як і щороку, її лави поповнили студенти Навчально-наукового інституту економіки і менеджменту Національного університету «Львівська політехніка», що навчатимуться на другому (магістерському) рівні вищої освіти за програмами подвійних дипломів.
Участь в урочистостях взяли представники органів державної влади та місцевого самоврядування, науковці, підприємці, дипломати, фундатори академічних стипендій, а також працівники та студенти Академії. Делегацію Львівської політехніки очолив декан Інституту економіки і менеджменту доцент Юрій Малиновський.
![](https://old.lpnu.ua/sites/default/files/styles/pixel/public/news/2018/10/08/gallery/dsc01427.jpg?itok=6ySRchty×tamp=1538986011)
![](https://old.lpnu.ua/sites/default/files/styles/pixel/public/news/2018/10/08/gallery/dsc01430.jpg?itok=5dwJt-eA×tamp=1538986011)
![](https://old.lpnu.ua/sites/default/files/styles/pixel/public/news/2018/10/08/gallery/dsc01433.jpg?itok=mgrmrG6l×tamp=1538986011)
![](https://old.lpnu.ua/sites/default/files/styles/pixel/public/news/2018/10/08/gallery/dsc01438.jpg?itok=dcsy_8tp×tamp=1538986011)
![](https://old.lpnu.ua/sites/default/files/styles/pixel/public/news/2018/10/08/gallery/dsc01440.jpg?itok=VpeDL7wM×tamp=1538986011)
![](https://old.lpnu.ua/sites/default/files/styles/pixel/public/news/2018/10/08/gallery/dsc01442.jpg?itok=XYnUqLMA×tamp=1538986011)
![](https://old.lpnu.ua/sites/default/files/styles/pixel/public/news/2018/10/08/gallery/dsc01459.jpg?itok=b9gZbKK1×tamp=1538986011)
![](https://old.lpnu.ua/sites/default/files/styles/pixel/public/news/2018/10/08/gallery/dsc01481.jpg?itok=dSy61GXu×tamp=1538986011)