Студенти Інституту комп’ютерних наук та інформаційних технологій повернулися з подорожі Європою від Ротарі-клубу

5 жовтня 2018, 14:25
Кафедра систем штучного інтелекту Львівської політехніки

Недавно студенти другого курсу кафедри систем штучного інтелекту Національного університету «Львівська політехніка» повернулися з дивовижної подорожі, організованої Ротарі-клубом. Пройшовши відбір із трьох етапів, отримали змогу взяти участь у проекті шестеро студентів.

Враженнями ділиться Олена Пилипів:

– Метою поїздки було ознайомилися з культурою європейських держав, оцінити роль України в Європейському союзі, її економічні та політичні зв’язки з іншими країнами, розширити свій світогляд. Звісно, очікування себе перевершили, крім досягнення поставлених цілей, ми ще зустріли дивовижних людей, знайшли друзів, які запрошують нас приїхати до них знову, покращити свій рівень англійської, а головне – ми добре відпочили та є вмотивованими багато вчитися й досягати наших мрій та цілей. Ця подорож була надзвичайним досвідом, і ми горді, що нам випав такий шанс взяти у ній участь.