![](https://old.lpnu.ua/sites/default/files/styles/illustration_wide/public/news/2018/11/15/illustrations/oarumkval-2018-3t.jpg?itok=2r4QWZWg×tamp=1542208298)
Відповідно угоди про співпрацю Національного університету «Львівська політехніка» з університетом «Artifex» (Бухарест, Румунія) викладачі кафедри обліку та аналізу Інституту економіки і менеджменту пройшли навчання в цьому університеті у формі короткострокового підвищення кваліфікації.
Крім розгляду результатів підвищення кваліфікації, на організованій ректором та інститутом президентства цього університету зустрічі було обговорено й низку інших напрямків подальшої співпраці. Зокрема, можливості організації дистанційної освіти за програмою подвійних дипломів, академічну міжнародну мобільність викладачів і студентів, виконання міжнародних грантових програм на засадах партнерської співпраці.
Викладачі кафедри мали змогу обмінятись досвідом з румунськими колегами щодо методики викладання навчальних дисциплін з використанням інноваційних технологій, напрямів та тематики наукових досліджень та організації їхнього виконання.
![](https://old.lpnu.ua/sites/default/files/styles/pixel/public/news/2018/11/15/gallery/oa_rum_kval-2018-1.jpg?itok=Sc0awjbc×tamp=1542208298)
![](https://old.lpnu.ua/sites/default/files/styles/pixel/public/news/2018/11/15/gallery/oa_rum_kval-2018-2.jpg?itok=COgEMuGy×tamp=1542208298)
![](https://old.lpnu.ua/sites/default/files/styles/pixel/public/news/2018/11/15/gallery/oa_rum_kval-2018-3.jpg?itok=r4XdXw9K×tamp=1542208298)
![](https://old.lpnu.ua/sites/default/files/styles/pixel/public/news/2018/11/15/gallery/oa_rum_kval-2018-3a.jpg?itok=eQYzhZvz×tamp=1542208298)
![](https://old.lpnu.ua/sites/default/files/styles/pixel/public/news/2018/11/15/gallery/oa_rum_kval-2018-4.jpg?itok=7LxFgElg×tamp=1542208298)