Бюро Верітас Сертифікейшн Україна провело перший наглядовий аудит системи управління якістю Університету

18 листопада 2019, 14:41
Львівська політехніка

З 29 до 31 жовтня 2019 року група аудиту Бюро Верітас Сертифікейшн Україна проводила перший наглядовий аудит системи управління якістю Національного університету «Львівська політехніка» на відповідність стандарту ISO 9001:2015 (сертифікаційний аудит успішно проведено у 2018 році).

Аудит підтвердив, що:

• система управління якістю Університету відповідає вимогам стандарту ISO 9001:2015, невідповідностей не виявлено;
  • Львівська політехніка демонструє результативне впровадження, підтримку та постійне поліпшення власної системи управління, демонструє встановлення й відстеження ключових цілей і завдань щодо результативності системи управління;
  • програма проведених у жовтні внутрішніх аудитів та аналіз із боку керівництва повністю виконані й демонструють результативність як засіб для підтримання та поліпшення системи управління.

Група з аудиту дійшла висновку, що Львівська політехніка встановила й підтримує систему управління якістю відповідно до вимог стандартів та продемонструвала здатність системи до досягнення вимог до:

• надання послуг у сфері вищої освіти, наукового досліджування та експериментального розробляння, послуг архітектурних, інженерних, технічного випробовування й аналізування, що належать до сфери сертифікації, політики і цілей Університету.

Виходячи з вищенаведеного, на основі результатів цього аудиту і продемонстрованого стану розвитку та зрілості системи, група з аудиту вважає, що:

• сертифікацію цієї системи управління продовжено.

Університет використовує Сертифікаційний знак Бюро Верітас Сертифікейшн відповідно до вимог документа Бюро Верітас Сертифікейшн «Правила та поради стосовно використання сертифікаційних знаків щодо послуг».

Приєднані файлиРозмір
Сертифікат якості86.36 KB