5 липня 2019, 10:48
![](https://old.lpnu.ua/sites/default/files/styles/illustration_wide/public/news/2019/07/02/illustrations/ntbvizjap-2019t.jpg?itok=NQm-_z29×tamp=1562066104)
Нещодавно гостями Науково-технічної бібліотеки Національного університету «Львівська політехніка» були члени делегації Японсько-української асоціації культурного обміну. Своїми враженнями вони поділилися в газеті «Хіґасі Осака Сімбун», де вийшла стаття-звіт про їхнє перебування в Україні.
Львівська політехніка, Українсько-японський центр при Науково-технічній бібліотеці, сама книгозбірня Університету й кабінет японської мови кафедри іноземних мов Інституту гуманітарних та соціальних наук були згадані теплими та щирими словами подяки.
![](https://old.lpnu.ua/sites/default/files/styles/pixel/public/news/2019/07/02/gallery/ntb_viz_jap-2019.jpg?itok=iwxrHwAV×tamp=1562066104)