Діяльність Tech StartUp School Львівської політехніки зацікавила екс-міністра діджиталізації з Південної Кореї

19 лютого 2019, 12:11
Наталія ПАВЛИШИН, Тижневик «Аудиторія»

У Tech StartUp School Національного університету «Львівська політехніка» відбулася зустріч із гостем з Південної Кореї Джеуон Пітером Чаном (Jaewon Peter Chun). Він – радник у корейському уряді з питань Smart сity та інновацій, генеральний директор Xn Tree Asia (Бусан, Корея), засновник і керуючий директор Smart-X Groupe Limited Consortium, колишній Міністр діджиталізації.

Джеуон Пітер Чан ознайомився з нашими стартапами. Його вразив їхній рівень. Тож запропонував бути ментором у наших проектах. А також у межах «Інноваційної весни 2019» 24–25 травня Пітер та його компанія буде моніторити учасників пітчингу та проводити навчання, – розповів директор Tech StartUp School професор Назарій Подольчак. – На фінальному пітчингу в межах «Інноваційної весни» пан Пітер з іншими інвесторами відбере кращі стартапи для фінансування і просування на західні ринки.

Гостеві запрезентували також краудфандинговий майданчик StartEra. І отримали схвальні відгуки, а також запевнення у підтримці цієї справи.