![](https://old.lpnu.ua/sites/default/files/styles/illustration_wide/public/news/2019/11/08/illustrations/img0224t.jpg?itok=389HEDBu×tamp=1573210313)
7 листопада 2019 року для студентів Національного університету «Львівська політехніка» кафедра менеджменту і міжнародного підприємництва та кафедра менеджменту персоналу та адміністрування разом з відділом працевлаштування та зв’язків з виробництвом Університету у партнерстві з компанією Adelina Call Center провели майстер-клас «Твій перший кар’єрний крок» до ХХХII Ярмарку кар’єри.
Основними проблемними питаннями майстер-класу були:
- цілепокладання у побудові кар’єрних стратегій;
- самопрезентація на ринку праці;
- основні правила проходження успішної співбесіди;
- перше місце праці.
Тренер – Олег Солодяк.
Учасниками заходу були студенти Університету, викладачі кафедр Інституту економіки і менеджменту – к.е.н., професор Ліана Чернобай, к.е.н., доцент Надія Любомудрова, к.е.н., доцент Тетяна Склярук – і керівник відділу працевлаштування та зв’язків з виробництвом Львівської політехніки Світлана Гладун.
![](https://old.lpnu.ua/sites/default/files/styles/pixel/public/news/2019/11/08/gallery/img_0220.jpg?itok=Op02U_Xj×tamp=1573210313)
![](https://old.lpnu.ua/sites/default/files/styles/pixel/public/news/2019/11/08/gallery/img_0224.jpg?itok=pISzR2sd×tamp=1573210313)
![](https://old.lpnu.ua/sites/default/files/styles/pixel/public/news/2019/11/08/gallery/img_0228.jpg?itok=r7_HdqVX×tamp=1573210313)
![](https://old.lpnu.ua/sites/default/files/styles/pixel/public/news/2019/11/08/gallery/img_0232.jpg?itok=ZXWdObOB×tamp=1573210313)
![](https://old.lpnu.ua/sites/default/files/styles/pixel/public/news/2019/11/08/gallery/img_0233.jpg?itok=xXMOZOLa×tamp=1573210313)