22 березня 2019, 14:47
![](https://old.lpnu.ua/sites/default/files/styles/illustration_wide/public/news/2019/03/20/illustrations/ihdlectdroh-2019t.jpg?itok=492CNGjp×tamp=1553074736)
28 березня 2019 року в рамках лекторію «Гордість міста» 3.0, організованого громадською організацією «КонтрФорс», відбудеться лекція кандидата фізико-математичних наук, доцента кафедри вищої геодезії та астрономії Національного університету «Львівська політехніка» Любові Янків-Вітковської «Юрій Дрогобич – вчений-астроном».
Місце проведення заходу – Науково-технічна бібліотека Львівської політехніки (вул. Професорська, 1). Початок о 18:30.
Вхід на лекцію вільний, але попередня реєстрація є обов’язковою.
![](https://old.lpnu.ua/sites/default/files/styles/pixel/public/news/2019/03/20/gallery/ihd_lect_droh-2019.jpg?itok=lfMrKPpW×tamp=1553074736)
Докладніше: