Доцентка ІХХТ в рамках програми академічної мобільності Erasmus+ викладала у Кінгстонському університеті

27 листопада 2019, 12:26
Кафедра ФАЗХ Львівської політехніки

Доцент кафедри фізичної, аналітичної та загальної хімії Інституту хімії та хімічних технологій Національного університету «Львівська політехніка» Ірина Коваль у контексті грантової угоди Erasmus+ відвідала Кінгстонський університет (Лондон, Великобританія).

Університет Кінгстона – державний заклад вищої освіти, розташований у південно-східній частині Лондона в живописній місцевості на березі річки Темзи. Університет відомий своїми професійно-орієнтованими курсами та високою якістю навчання.

Представниця Політехніки викладала за програмою академічної мобільності Erasmus+, прочитала цикл лекцій та провела консультації з європейських кредитних питань на факультеті науки, інженерії та обчислювальної техніки Університету Кінгстона.