![](https://old.lpnu.ua/sites/default/files/styles/illustration_wide/public/news/2019/11/20/illustrations/zmdmonetbrux-2019-3t.jpg?itok=UAJJiWmc×tamp=1574257642)
18 листопада у Брюсселі представники Виконавчої агенції з питань освіти, аудіовізуальних засобів та культури Єврокомісії (ЕАСЕА) провели зустріч координаторів проєктів Еразмус+ за напрямом Жана Моне, щоб роз’яснити принципи реалізації проєктів, зокрема Jean Monnet Modules.
Захід відвідало понад 300 науковців з усього світу. Зокрема, участь у ньому взяли Мар’яна Руда, доцентка кафедри зовнішньоекономічної та митної діяльності, та Наталія Гайванович, доцентка кафедри маркетингу і логістики Львівської політехніки.
Під час інтерактивної сесії було налагоджено корисні контакти з іншими університетами в контексті дослідження теми циркулярної економіки та коротко представлено суть проєктів-переможців, зокрема модуль кафедри ЗМД «EU competitiveness boosting: circular economy» (CirclE) та модуль кафедри МЛ «Logistics and Supply Chain Management: dissemination of European experience».
19 листопада відбулася ювілейна ХХХ зустріч координаторів програми Jean Monnet «Європейські студії в цифрову епоху», де обговорювали нові можливості та виклики в організації роботи зі студентами в умовах діджиталізації навчального процесу.
![](https://old.lpnu.ua/sites/default/files/styles/pixel/public/news/2019/11/20/gallery/zmd_monet_brux-2019-1.jpg?itok=v19JSwDG×tamp=1574257507)
![](https://old.lpnu.ua/sites/default/files/styles/pixel/public/news/2019/11/20/gallery/zmd_monet_brux-2019-1a.jpg?itok=a4JgfYsk×tamp=1574257507)
![](https://old.lpnu.ua/sites/default/files/styles/pixel/public/news/2019/11/20/gallery/zmd_monet_brux-2019-2.jpg?itok=vsy5O5lU×tamp=1574257507)
![](https://old.lpnu.ua/sites/default/files/styles/pixel/public/news/2019/11/20/gallery/zmd_monet_brux-2019-3.jpg?itok=vn9g3lhl×tamp=1574257507)
![](https://old.lpnu.ua/sites/default/files/styles/pixel/public/news/2019/11/20/gallery/zmd_monet_brux-2019-3a.jpg?itok=tX043zhu×tamp=1574257507)