Директор Інституту архітектури виступив на Міжнародній конференції «Прорив в архітектурний модернізм» у Берліні

26 листопада 2019, 14:41
ІАРХ Львівської політехніки

22–24 листопада 2019 року в Берліні відбулася Міжнародна конференція на тему «Прорив в архітектурний модернізм». Мета зібрання – реконструкція впливів єврейських архітекторів східноєвропейських країн на розвиток нового стилю будівництва у своїх країнах через презентацію їхніх творчих доробків та життєвих шляхів, зокрема їхньої долі за часів націонал-соціалізму.

Програмою заходу було передбачено фахові доповіді 12 представників наукових кіл Німеччини, України, Польщі, Латвії, Білорусі, Латвії, Литви, Румунії, Угорщини.

Україну на конференції представляв директор Інституту архітектури Національного університету «Львівська політехніка» професор Богдан Черкес. 22 листопада він виступив перед учасниками з доповіддю «Архітектор Фердінанд Касслер та інші єврейські архітектори Львова у міжвоєнний період», у ході якої презентував творчі доробки і життєві шляхи архітекторів Ф. Касслера, Б. Шульца й С. Візенталя та їхній вплив на розвиток архітектури Львова та деяких інших міст регіону.