Хмельницькі політехніки стали «Президентом» і «Першою леді» XIV Всеукраїнського пленеру НСС

6 вересня 2019, 09:43
Хмельницький політехнічний коледж Львівської політехніки

П’ятеро активістів студентського профкому Хмельницького політехнічного коледжу Національного університету «Львівська політехніка» стали учасниками XIV Всеукраїнського пленеру Національного студентського союзу з питань студентського самоврядування, стратегічного планування та фізичного виховання, що відбувся у навчально-оздоровчому таборі «Політехнік-3» в с. Коблеве Миколаївської області.

Тут панувала неймовірна атмосфера, відбулося чимало цікавих заходів: лекції та тренінги, святкування Дня Незалежності, ранкові зарядки та інші активності. А в розважальній програмі «Президент і Перша леді Пленер 2019» хмельницькі політехніки вибороли ці почесні звання: голова студради Назарій Савчук – «Президент», активістка відділення програмної інженерії Оксана Бородій – «Перша леді».