І викладачі також навчаються: львівські політехніки взяли участь у семінарі НБУ з монетарної політики

25 листопада 2019, 16:44
Кафедри фінансів Львівської політехніки

У навчальному центрі Національному банку України 14–15 листопада 2019 року відбувся семінар для викладачів вищих навчальних закладів України на тему «Практичні аспекти формулювання та реалізації монетарної політики», в якому взяли участь і викладачі Національного університету «Львівська політехніка», доценти кафедри фінансів: к.е.н., доц. Коць Ольга Олегівна, к.е.н., доц. Віблий Петро Іванович, к.е.н. Лащик Ірина Ігорівна, а також завідувач кафедри технологій управління, д.е.н., проф. Ільчук Павло Григорович.

Семінар організував Департамент монетарної політики та економічного аналізу Національного банку України. Окрім інтенсиву з монетарної політики, учасники ознайомились із програмою заходів НБУ для студентів.

Семінари НБУ для викладачів сприяють покращенню практичної складової підготовки студентів економічних спеціальностей.