Інститут економіки і менеджменту обрав своєю Міс першокурсницю спеціальності «Менеджмент»

5 грудня 2019, 11:45
Наталя Яценко, тижневик «Аудиторія»

За такий високий титул серед красунь інституту змагалося семеро дівчат – Вікторія Рудь, Вікторія Олива, Діана Ілечко, Анастасія Шевчук, Роксолана Барабаш, Дарина Бенько, Ольга Ількова. Корону ж здобула Вікторія Рудь.

Головний організатор події – Анастасія Андон. На святі, яке вів Юрій Присташ, були присутні директор Інституту економіки і менеджменту Олег Кузьмін і багато викладачів, які підтримують активність студентів. Захід відбувався на концерт-арені «Малевич». Загалом на самому шоу були номери повітряних гімнасток, танці від студенток ІНЕМ і танцювального гурту Аrt family. Під час одного з дефіле дівчата виходили під вокальний супровід співачки Катерини Квітко.

Журі, у складі якого були заступник директора з питань студентів Юрій Малиновський, дизайнерка Марина Форбаток, директорка модельної агенції Тетяна Бобак, букер модельної агенції Мар’яна Грицина, артдиректор «Малевича» Іван Попович, власниця салону вечірніх суконь Ірина Кушнір, обрало міс Вікторію Рудь. Красуня навчається на першому курсі на спеціальності «Менеджмент» і вже понад три роки займається волонтерством, а також – моделінгом.

Віцеміс стала Вікторія Олива, міс глядацьких симпатій – Дарина Бенько. Дарина, крім того, отримала приз від модельної агенції ОK’S models – можливість навчання у ній.