Керівник Львівського офісу KPMG провів мотиваційну презентацію компанії для студентів ІНЕМ

11 грудня 2019, 16:56
ІНЕМ Львівської політехніки

3 грудня в Інституті економіки і менеджменту Львівської політехніки на численні прохання студентів та з особистої ініціативи викладачів кафедри економіки підприємства та інвестицій керівник Львівського офісу KPMG Максим Войцеховський провів цікаву мотиваційну презентацію компанії для студентів ІІІ–V курсів ІНЕМ. Розповів про власний кар’єрний шлях, навчання, важливість вивчення іноземних мов та поділився своєю історією успіху.

Компанія KPMG є однією з чотирьох найбільших аудиторських компаній світу (т. зв. «велика четвірка»), що представлена у 154 країнах світу з оборотом близько 29 мільярдів доларів та чисельністю 207 000 працівників (дані із щорічного звіту за 2018 рік). Також компанія активно впроваджує цілі сталого розвитку ООН у своїх соціальних та освітніх ініціативах.

Наприкінці презентації студенти задавали питання про працевлаштування та неповну зайнятість.

Дуже дякуємо п. Максиму Войцеховському за цікаву презентацію та чекатимемо нових зустрічей!