23 травня 2019, 15:31
![](https://old.lpnu.ua/sites/default/files/styles/illustration_wide/public/news/2019/05/23/illustrations/iotnacebec-2019-1t.jpg?itok=GnUoYw0T×tamp=1558954444)
14–18 травня 2019 року у Вінниці відбувся національний етап інженерних змагань EBEC Ukraine для команд – переможців локальних етапів. Головними завданнями студентів були розв’язування аналітичних завдань та створення виробу з певного набору матеріалів.
Команда Національного університету «Львівська політехніка», куди входили студенти програми «Інтернет речей», створила автоматичний арбалет оригінальної конструкції, за що одержала почесне друге місце.
![](https://old.lpnu.ua/sites/default/files/styles/pixel/public/news/2019/05/23/gallery/iot_nac_ebec-2019-1.jpg?itok=F9v5DTtJ×tamp=1558954444)
![](https://old.lpnu.ua/sites/default/files/styles/pixel/public/news/2019/05/23/gallery/iot_nac_ebec-2019-2.jpg?itok=DnTq2Yxd×tamp=1558954444)
![](https://old.lpnu.ua/sites/default/files/styles/pixel/public/news/2019/05/23/gallery/iot_nac_ebec-2019-3.jpg?itok=OKmqGWUr×tamp=1558954444)
![](https://old.lpnu.ua/sites/default/files/styles/pixel/public/news/2019/05/23/gallery/iot_nac_ebec-2019-4.jpg?itok=EjYZ7-FV×tamp=1558954444)