Команда студентів кафедри обліку та аналізу ІНЕМ вийшла у фінал Всеукраїнського змагання «Audit Battle 2019»

25 листопада 2019, 15:21
Кафедра ОА Львівської політехніки

Нещодавно команда студентів IV курсу, що навчаються за спеціальністю «Облік і оподаткування» на кафедрі обліку та аналізу Інституту економіки і менеджменту Національного університету «Львівська політехніка, вийшла у півфінал Всеукраїнського змагання «Audit Battle 2019», організованого провідною міжнародною аудиторською компанією KPMG (входить у «велику четвірку») й авторитетною в цілому світі АССА. Це змагання між командами економічних факультетів закладів вищої освіти України, яке дає можливість студентам перевірити свої практичні знання, гіпотези та навики. Із вишів усієї України у півфінал вийшли тільки 9 команд.

І ось минулого тижня команда львівських політехніків під науковим керівництвом кандидата економічних наук, доцента кафедри ОА Володимира Чубая вийшла у фінал змагання, який проходитиме в Києві.

Кафедра обліку та аналізу бажає своїм студентам перемоги!