Команда Університету здобула третє місце у змаганнях IV Міжнародної літньої школи з програмування

20 серпня 2019, 14:51
За матеріалами сайту Uzhgorod.net.ua

8–16 серпня 2019 року на базі Ужгородського національного університету відбулася IV Міжнародна літня студентська школа з програмування, учасниками якої стали 50 команд з українських вишів – майже 150 студентів Києва, Харкова, Дніпра, Львова, Одеси, Вінниці, Запоріжжя, Тернополя, Ужгорода, Сум, а також Тбілісі (Грузія). Цього року команди були поділені на дві ліги – за досвідом і рівнем знань.

Перше місце в обох лігах вибороли львів’яни, друге – харків’яни, на третьому опинилися студенти з Києва та Львова:

Перша ліга

• І місце – Львівський національний університет імені Івана Франка, команда «LNU_Jackals»;
  • ІІ місце – Харківський національний університет радіоелектроніки, команда «KhNURE_NRG»;
  • ІІІ місце – Київський національний університет імені Тараса Шевченка, команда «KNU_arsijo_stop_creating_problems».

Друга ліга

• І місце – Львівський національний університет імені Івана Франка, команда «LNU_Smurfs»;
  • ІІ місце – Харківський національний університет радіоелектроніки, команда «KhNURE_Code_Shredingera»:;
  • ІІІ місце – Національний університет «Львівська політехніка», команда «NULP_pain»: Северин Цяпка, Михайло-Іван Філіпенко, Арсен Подоба (тренер Василь Білецький).

Керівник команди Львівської політехніки Юрій Цимбал розповідає:

– Ми вже втретє на школі. Школа вже має певні традиції, відчутно, що все добре налагоджено. Наша команда вперше серед призерів – це додатковий позитив. Але то не головне. Найважливіше, щоби студенти з користю провели цей літній час, училися й відпочили, знайшли нових друзів, закріпили ту дружбу, яка вже є. Багато хто вперше побачив Ужгород, загалом Закарпаття. Тільки позитивні враження, тому ми дуже вдячні організаторам.