Координаційна зустріч переможців програми Жана Моне у Брюсселі

19 листопада 2019, 15:00
Кафедра маркетингу і логістики

Координаторка проекту «Логістика та управління ланцюгами поставок: поширення європейського досвіду» Jean Monnet Modules Erasmus+ доцент кафедра Маркетингу і логістики НУ «Львівська політехніка» Наталія Гайванович взяла участь у конференції для координаторів проектів Erasmus Jean Monnet Module у Брюсселі (Бельгія). На заході були присутніми понад 300 учасників з усього світу.

У понеділок 18 листопада відбулася Jean Monnet Activities — Coordinator’s Conference Kick-off meeting, на якій спікери — представники Виконавчої агенції з питань освіти, аудіовізуальних засобів та культури Єврокомісії (ЕАСЕА) презентували основні умови, вимоги для реалізації проектів (програма за посиланням)

Під час інтерактивної сесії було налагоджено корисні контакти з іншими університетами, які проводять дослідження у сфері логістичного управління ланцюгами поставок та коротко представлено суть проектів-переможців, зокрема модуль кафедри Маркетингу і логістики «Logistics and Supply Chain Management: dissemination of European experience».

19 листопада відбулася ювілейна 30-та зустріч координаторів програми Jean Monnet «Європейські студії в цифрову епоху», де обговорювалися нові можливості та виклики при організації роботи зі студентами в умовах діджиталізації навчального процесу