Львівська політехніка – головний постачальник спеціалістів для ІТ-індустрії Львова

27 грудня 2019, 16:04
Львівський ІТ Кластер

ІТ-індустрію в Україні вважають однією з найдинамічніших та найпрогресивніших галузей, зокрема й у Львові. Lviv IT Cluster разом з соціологічною агенцією Fama четвертий рік поспіль намагаються відстежувати цю динаміку, реалізовуючи аналітичне дослідження IT Research. У новому ІТ Research 4.0 було проаналізовано дані за 2018 та 2019 роки.

Зокрема, встановлено, що 69,3% ІТ-спеціалістів здобули освітньо-кваліфікаційний рівень магістра. У Топ-6 закладів вищої освіти, де здобувають освіту працівники ІТ-сфери Львова, такі університети:

1. Національний університет «Львівська політехніка» (41,1%);
  2. Львівський національний університет імені Івана Франка (27,1%);
  3. Українська академія друкарства (4,2%);
  4. Тернопільський національний технічний університет імені Івана Пулюя (1,5%);
  5. Національний лісотехнічний університет України (1,2%);
  6. Український Католицький Університет (1,2%).

Середня заробітна плата ІТ-спеціаліста у Львові станом на 2019 рік сягає $1866.