Львівська політехніка – співорганізатор ІІІ Міжнародної конференції «Комп’ютерна лінгвістика та інтелектуальні системи»

30 січня 2019, 17:19
Організатори конференції

18–19 квітня 2019 року на базі Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут» відбудеться ІІІ Міжнародна конференція «Комп’ютерна лінгвістика та інтелектуальні системи» (CoLInS 2019).

Метою конференції CoLInS є обговорення результатів останніх досліджень у галузі обробки природної мови і розвитку інтелектуальних систем, обмін ідеями, обговорення тенденцій розвитку інтелектуальних комп’ютерних систем, встановлення плідних контактів та сприяння талановитій молоді в науковій діяльності.

Крайній термін подання документів – 1 березня 2019 року.

Організаторами конференції є Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут», Національний університет «Львівська політехніка», Politechnika Śląska, Institut Galilée of Université Paris 13.

У непарні роки конференція CoLInS відбувається на базі Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут», а в парні – на базі Національного університету «Львівська політехніка» (кафедра інформаційних систем та мереж Інституту комп’ютерних наук та інформаційних технологій).