Львівська політехніка – у п’ятірці українських вишів з найбільшим державним фінансуванням наукових проєктів

27 листопада 2019, 10:12
За матеріалами сайту МОН

Перший заступник Міністра освіти і науки Юрій Полюхович 26 листопада під час робочої поїздки до Харкова, де він узяв участь у відкритті засідання Ради проректорів з наукової роботи та директорів наукових установ МОН, розповів про ТОП-20 університетів, які за останні 3 роки отримали найбільше державних коштів на науку.

Серед них – сім вишів з Києва, чотири – з Харкова, три – з Дніпра, два – зі Львова, по одному – з Одеси, Сум, Ужгорода, Чернівців.

Національний університет «Львівська політехніка» у цьому переліку посідає п’яте місце із сумою 69,984 мільйона гривень.

1. Київський національний університет імені Тараса Шевченка – 296,795 млн грн;
  2. Харківський національний університет імені В.Н. Каразіна – 178,278;
  3. Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» – 79,175;
  4. Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут» – 70,547;
  5. Національний університет «Львівська політехніка» – 69,984.