Львівські політехніки – переможці ІІІ Всеукраїнського конкурсу есе «Трансформація сучасної світосистеми»

5 грудня 2019, 10:46
За матеріалами сайту КНТЕУ

3 грудня 2019 року в Київському національному торговельно-економічному університеті відбулось підбиття підсумків ІІІ Всеукраїнського конкурсу студентських науково-популярних есе «Трансформація сучасної світосистеми» та оголошення його переможців.

Серед них – троє представників Національного університету «Львівська політехніка»:

• лауреатом конкурсу стала Вовк Андріана (тема есе «Екоактивізм – сучасний тренд міжнародних відносин»);
  • третє місце посів Бібік Роман (тема есе «Українська діаспора та її вплив на формування зовнішньої політики Канади щодо України»);
  • відзнаку конкурсу та сертифікат отримала Ванівська Галина (тема есе «Проблеми та перспективи відносин Європейського Союзу і Російської Федерації»).

Переможці конкурсу були нагороджені іменними дипломами та подарунками.