На Львівщині визначать десятку найкращих студентів-спортсменів, серед претендентів – чотири політехніки

8 лютого 2019, 09:04
Наталя Яценко, тижневик «Аудиторія»
Антон Бірук

Львівське обласне відділення КФВС МОН ініціювало конкурс BoberskyyTOP. Участь у ньому беруть 13 вишів Львівщини. Підтримати політехніків можна через голосування в мережі.

– Робоча назва проекту – BoberskyyTOP. Адже Іван Боберський здавна вважається батьком українського спорту, він – голова українського гімнастичного товариства «Сокіл» та організатор першого українського «Спортового кружка гри ніжної пилки», – пояснює ініціатор проекту, начальник Львівського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України Анатолій Ігнатович.

На першому етапі проекту експерти з кожного університетського спортивного середовища Львівщини запропонують своїх номінантів. На другому етапі вони визначать 5 найкращих спортсменів. Ще п’ятірку буде обрано шляхом онлайн-голосування в Instagram на сторінці @lvivsportua, де підтримати своїх спортсменів зможуть усі охочі, як студенти, так і викладачі.

Львівська політехніка вже визначила четвірку найкращих спортсменів, які змагатимуться за перемогу в новоствореному рейтингу. Тож уже віднині можна голосувати за:

• Ірину Бубняк – легка атлетика, чемпіонат Європи м. Тілбург (Нідерланди), естафета мікст, 5 місце;
  • Олега Легендзевича – футзал, чемпіонат світу серед студентів м. Алма-Ата (Казахстан), 3 місце;
  • Романа Синейка – армспорт, чемпіонат Європи серед юніорів (Болгарія), 2 місце;
  • Антона Бірука – пауерліфтинг, чемпіонат світу серед юніорів (Канада), 1 місце, чемпіонат Європи серед юніорів (Литва), 1 місце, встановив рекорд світу в сумі триборства.