Науково-технічна бібліотека Університету запрошує на презентацію книги Василя Куйбіди «Топологія уяви»

9 грудня 2019, 16:22
НТБ Львівської політехніки

Науково-технічна бібліотека Національного університету «Львівська політехніка» запрошує на презентацію книги Василя Куйбіди «Топологія уяви», яка відбудеться 12 грудня 2019 року.

Василь Куйбіда – відомий український політик, громадський діяч, науковець, філософ, поет, лауреат премій імені Павла Тичини, Івана Огієнка та французької літературної нагороди «Золота друкарська машинка». Він є автором близько 300 статей в галузі математики, економіки, будівництва, теорії управління, правознавства, державного управління, регіонального управління і місцевого самоврядування, управління містом, конституційного права, 35 монографій, 9 збірок віршів.

Місце проведення заходу – читальний зал Науково-технічної бібліотеки Львівської політехніки (вул. Професорська, 1), Початок о 14:00.