Науково-технічна бібліотека Університету запрошує на виставку, присвячену ювілею професора Ігоря Тревого

28 лютого 2019, 16:14
НТБ Львівської політехніки

У Науково-технічній бібліотеці Національного університету «Львівська політехніка» можна оглянути виставку «Відомі вчені Національного університету «Львівська політехніка», присвячену ювілею Ігоря Тревого – вченого в галузі геодезії, доктора технічних наук, професора кафедри геодезії Інституту геодезії, дослідника точності світловіддалемірних GPS-вимірювань та міських геодезичних мереж.

Ігор Севірович – активний професійний та громадський діяч, президент Українського товариства геодезії, декан повної вищої освіти Інституту геодезії, член вченої ради ІГДГ, у минулому – член Міжнародної наукової комісії KAPG (1970–1980 рр.). За активну наукову та громадську діяльність його відзначено багатьма нагородами. У науковому доробку вченого близько 300 наукових та науково-методичних праць.

На виставці експонують наукові роботи і світлини робочих моментів життя Ігоря Тревого. Виставку можна переглянути в Науково-технічній бібліотеці Львівської політехніки (вул. Професорська, 1, II поверх).

Віртуальна виставка, присвячена Ігореві Тревого