19 листопада 2019, 10:19
![](https://old.lpnu.ua/sites/default/files/styles/illustration_wide/public/news/2019/11/15/illustrations/cpkolicexk-2019t.jpg?itok=ut6yUNuE×tamp=1573813207)
Нещодавно у Національному університеті «Львівська політехніка» було проведено екскурсію для найактивніших учасників заходу «День Політехніки в школі», який відбувся 30 жовтня на базі ліцею № 37 Львівської міської ради.
Учні мали нагоду дізнатися про історію Львівської політехніки, переглянути картини Матейка в Актовій залі головного корпусу Університету, а також отримати відповіді на свої запитання.