Ви переглядаєте архівну версію офіційного сайту НУЛП (2005-2020р.р.). Актуальна версія: https://lpnu.ua

Нові можливості для співпраці між вишами: спільний із Національною металургійною академією захист дипломів

9 липня 2019, 09:29
Ольга Мацьків, тижневик «Аудиторія»

У Львівській політехніці спільно з Національною металургійною академією, що в Дніпрі, відбувся захист бакалаврських робіт із ливарного виробництва.

Спочатку захист проходив у Дніпровській металургійній академії, а науковці Політехніки мали змогу його побачити у вебінарному режимі. Уже 24 червня друга частина вебінару відбулася у Львові. А 25 червня бакалаврські роботи захищали англійською мовою.

Уперше з часу відкриття спеціальності «ливарне виробництво» на кафедрі прикладного матеріалознавства та обробки матеріалів запровадили комплексні дипломні роботи разом із кафедрою ливарного виробництва Дніпровської металургійної академії.

Завідувачка кафедри прикладного матеріалознавства та обробки матеріалів Інститут інженерної механіки та транспорту Зоя Дурягіна зазначає:

– Комплексність роботи полягала в тому, що в Дніпрі були виплавлені зразки сплавів для дослідження, проведене технологічне опрацювання режимів цієї виплавки. А наші дипломанти досліджували властивості цих сплавів.

До захисту допустили сімох студентів. Їхні роботи перевірили на плагіат.

Комплексних дипломних робіт представили дві. Науковим керівником був асистент кафедри прикладного матеріалознавства та обробки матеріалів Тарас Ковбасюк. Студент Володимир Войтович презентував роботу на тему – «Дослідження механічних властивостей та структури виливків із сплаву системи Al – Si з використанням модифікатора на основі високодисперсного карбіду кремнію». Другу частину науково-практичної роботи під назвою «Вплив модифікування високодисперсним карбідом кремнію на структуру та фазовий склад сплаву системи Al – Si» виконав студент Володимир Цап.

Завідувач кафедри прикладного матеріалознавства та обробки матеріалів додала, що досвід написання комплексних робіт був дуже вдалим, бо він розширює співпрацю між ЗВО і можливості дослідницької бази Дніпра та Львова.