Новостворена лабораторія експертизи якості та безпечності товарів вже виконує роботи з укладання договорів

21 жовтня 2019, 11:44
ІСТР Львівської політехніки

При кафедрі підприємництва та екологічної експертизи товарів Інституту сталого розвитку імені В’ячеслава Чорновола створено науково-дослідну лабораторію (НДЛ-124) експертизи якості та безпечності товарів (наказ № 117-1-10 від 18.03.2019 року). Лабораторія сформована з метою організації проведення наукових досліджень, виконання науково-дослідних робіт, надання наукових та консультаційних послуг, виготовлення наукової продукції на замовлення підприємств, організацій, установ та фірм, провадження інноваційної діяльності. Науковим керівником НДЛ-124 призначено С.В. Князя.

На цей час лабораторія виконує роботи з укладання договорів із суб’єктами господарювання про створення (передавання) науково-технічної продукції. З 2019 року НДЛ-124 виконує роботу за госпдоговором № 68 – «Розроблення моделі інформаційно-аналітичного супроводу прийняття і реалізації інженерно-технологічних рішень».