Очільниця Ресурсного центру Університету провела майстер-клас для рівненських фахівців з інклюзивної освіти

27 листопада 2019, 14:37
За матеріалами сайту «Все»

Щоб поглибити знання та покращити навички роботи з дітьми з особливими освітніми потребами, фахівці інклюзивно-ресурсних центрів, вчителі та асистенти, що працюють з дітьми з порушеннями зору, Рівненської області взяли участь в майстер-класі від керівника Ресурсного центру освітніх інформаційних технологій для осіб з особливими потребами Національного університету «Львівська політехніка», голови громадської організації «Українська спілка інвалідів» Оксани Потимко.

Представниця Львівської політехніки розповіла освітянам про основні прийоми роботи й поводження з незрячими дітьми.

– Дитина з особливими освітніми потребами може бути навіть успішнішою за інших, треба їй тільки в цьому трішки допомогти, – звернулась до учасників майстер-класу Оксана Потимко.

Освітянам продемонстрували обладнання для людей з порушеннями зору: друкарську машинку шрифтом Брайля, DAISY плеєр, магнітний конструктор, а також роботу комп’ютерної програми для незрячих.