1 липня 2019, 11:17
![](https://old.lpnu.ua/sites/default/files/styles/illustration_wide/public/news/2019/06/27/illustrations/iimtmyrcol-2019t.jpg?itok=VhnAtOvP×tamp=1561637663)
Директор Інституту інженерної механіки та транспорту Національного університету «Львівська політехніка» професор Олексій Ланець разом із заступником Романом Качмаром і професором кафедри механіки та автоматизації машинобудування Василем Дмитрівим на запрошення керівництва Мирогощанського аграрного коледжу виступили перед випускниками коледжу з пропозицією продовження подальшого навчання в Інституті.
Виступ відбувся в актовій залі перед випускниками та їхніми батьками, що дало змогу продуктивно поспілкуватися.
Цікаво, що до коледжу завітала також делегація з Луцького національного технічного університету на чолі з ректором.
![](https://old.lpnu.ua/sites/default/files/styles/pixel/public/news/2019/06/27/gallery/iimt_myr_col-2019.jpg?itok=z4uOGd0W×tamp=1561637663)