Очільники стартап-школи Університету розповіли голові Волинської обласної ради про платформу «StartEra»

11 жовтня 2019, 15:23
За матеріалами сайту «Шацький край»

Голова Волинської обласної ради Ірина Вахович провела робочу зустріч із професорами Національного університету «Львівська політехніка» Олексієм Друговим та Назарієм Подольчаком, які є засновниками й очільниками Tech Startup School, що діє при виші. Гості презентували основні аспекти практичного використання краудфандингової платформи «StartEra», яка передбачає практичну реалізацію місцевих ініціатив та співфінансування проєктів громад.

Як розповіли науковці, упродовж останніх кількох років у Львській області за допомогою розробленої ними платформи було реалізовано низку дієвих ініціатив щодо підвищення ефективності використання коштів місцевих бюджетів на реалізацію актуальних та соціально важливих для громад проєктів.

Ірина Вахович вважає, що за умови відновлення роботи конкурсу місцевих ініціатив можна було б використати досвід львівських колег та оцінити можливості розробленого ними стартапу.