Очільники Торгово-промислової палати міста Ерфурта уже вдруге відвідали стартап-школу Львівської політехніки

17 травня 2019, 14:17
Tech StartUp School Львівської політехніки

14 травня Tech StartUp School Національного університету «Львівська політехніка» відвідала делегація у складі президента, генерального директора і віце-президентів Торгово-промислової палати, Тюрингія.

Під час свого візиту гості з Німеччини обговорили напрями співпраці з керівництвом стартап-школи Університету. Зокрема, представники Торгово-промислової палати запропонували допомогу в пошуку інвесторів для стартапів, обговорили створення платформи з розробки корпоративних стартапів, а також запросили представників Tech StartUp School взяти участь у Дні Інвестора в Тюрингії – другому за масштабами заході у Німеччині такого типу, який збирає близько 700 стартаперів та інвесторів із усього світу.

До організації зустрічі долучився Денис Невінський, директор Німецько-Українського освітнього центру Львівської політехніки.