Політехніки на крок наблизилися до наукометричних баз: в Університеті відбувся методичний семінар

4 жовтня 2019, 17:17
Анастасія Степаняк, Центр комунікацій Львівської політехніки

3 жовтня у Львівські політехніці відбувся методичний семінар «Вітчизняні наукові журнали крізь призму світових стандартів». У науковій події взяли участь редактори та відповідальні виконавці наукових видань, автори публікацій, працівники бібліотек, а також усі зацікавлені. Провів захід професор Сергій Козьменко – співзасновник видавництва «Business Perspectives», чотири журнали якого вже індексуються у наукометричних базах даних.

Лектор ознайомив учасників семінару із рейтингами університетів і результатами їхньої наукової роботи, розповів про роль і місце наукових публікацій у кар’єрі викладача, вітчизняні журнали, що індексують міжнародні бази даних наукового контенту, умовами індексування у Web of Science, Scopus тощо, принципи прозорості COPE, OASPA, DOAJ, WAME та інше.

Для тих, хто пропустив семінар, спікер залишив презентацію доповіді, переглянути яку можна у додатку.