18 листопада 2019, 13:01
![](https://old.lpnu.ua/sites/default/files/styles/illustration_wide/public/news/2019/11/15/illustrations/intflnezr-2019-1t.jpg?itok=Ff2OtRTM×tamp=1573813036)
14 листопада 2019 року Ірина Красілич та Мар’яна Гасяк, працівники Служби доступності до можливостей навчання «Без обмежень», що діє у складі Міжнародного центру професійного партнерства «Інтеграція» Львівської політехніки, провели урок-флешмоб «Це важливо», присвячений Міжнародному дню незрячих.
Студенти другого курсу кафедри соціології та соціальної роботи Інституту гуманітарних та соціальних наук мали можливість ознайомитися з етикою спілкування та супроводу людей з інвалідністю, зокрема незрячих людей.
![](https://old.lpnu.ua/sites/default/files/styles/pixel/public/news/2019/11/15/gallery/int_fl_nezr-2019-1.jpg?itok=mEc3uywH×tamp=1573813036)