Представник Львівської політехніки – срібний призер Кубка світу з фехтування на візках в Амстердамі

19 листопада 2019, 11:47
Національний комітет спорту інвалідів України

Національна паралімпійська збірна команда з фехтування на візках стала третьою за загальною кількістю нагород серед 33 країн-учасниць Кубка світу з фехтування на візках, що з 13 до 17 листопада проходив у м. Амстердамі, Нідерланди, з результатом у 7 медалей, з яких 2 срібні та 5 бронзових.

Асистент кафедри інформаційних систем та мереж Інституту комп’ютерних наук та інформаційних технологій Львівської політехніки, Заслужений майстер спорту, чемпіон літніх Паралімпійських ігор 2016 року в Ріо-де-Жанейро Андрій Демчук у перший день змагань став другим у турнірі шаблістів. У півфіналі львів’янин з рахунком 15:8 переміг Маріуса Шмідта з Німеччини, але фінальна зустріч завершилася на користь його опонента Джиан Куан Тяна (Китай) – 15:9.