29 жовтня 2019, 11:36
![](https://old.lpnu.ua/sites/default/files/styles/illustration_wide/public/news/2019/10/29/illustrations/0-02-05-2a629841c804d28c196a316f8881f495c7c8ee3f410825f64fda61e15862349593c6186et.jpg?itok=I1rEWiVx×tamp=1572341808)
У Кракові відбулися урочистості з нагоди ювілею – 100-річчя Гірничо-металургійної академії імені Станіслава Сташиця та 45-річчя її факультету управління, з яким активно співпрацює Навчально-науковий інститут економіки і менеджменту Львівської політехніки.
На урочистості були запрошені й представники ІНЕМ. Зокрема, декан магістратури доцент Юрій Малиновський передав декану факультету управління професору Пйотру Лебковському вітального листа від директора Інституту економіки і менеджменту професора Олега Кузьміна.
![](https://old.lpnu.ua/sites/default/files/styles/pixel/public/news/2019/10/29/gallery/0-02-0a-b7662fbceb2dd5fd125bc3989df31b601a704428932002a27dccbe39cd570564_d2427c95.jpg?itok=suDTxSAJ×tamp=1572341808)
![](https://old.lpnu.ua/sites/default/files/styles/pixel/public/news/2019/10/29/gallery/0-02-05-2a629841c804d28c196a316f8881f495c7c8ee3f410825f64fda61e158623495_93c6186e.jpg?itok=26bY14N-×tamp=1572341808)
![](https://old.lpnu.ua/sites/default/files/styles/pixel/public/news/2019/10/29/gallery/0-02-05-fb44c093789759257d18f90c78c1840bd13ef9cdb5389b097d70ce0680582ead_59464a4d.jpg?itok=JPZGY7rW×tamp=1572341808)
![](https://old.lpnu.ua/sites/default/files/styles/pixel/public/news/2019/10/29/gallery/img_0053.jpg?itok=EnUbeGkX×tamp=1572341808)
![](https://old.lpnu.ua/sites/default/files/styles/pixel/public/news/2019/10/29/gallery/img_0077.jpg?itok=E98r41bE×tamp=1572341808)
![](https://old.lpnu.ua/sites/default/files/styles/pixel/public/news/2019/10/29/gallery/img_0082.jpg?itok=OTjFhQuS×tamp=1572341808)